TAŞOCAK FIRIN MENÜ
Your Cart

İptal & İade Politikası

https://online.tasocakfirin.com üzerinden almış olduğunuz hizmet veya ürünleri aşağıdaki şart ve koşullarda iade edebilirsiniz.

İş bu "İade Politikası" Satıcı, GÜNEY KAYA GIDA INS.TURZ.EML.PAZ.SAN.VETIC.LTD.STI. (bu süreçten sonra https://online.tasocakfirin.com olarak anılacaktır) ve Müşteri (bu süreçten sonra "ALICI" olarak anılacaktır) arasında geçerlidir.

ALICI, sözleşme konusu ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa tesliminden itibaren 7 gün içinde cayma hakkına sahiptir. Cayma hakkının kullanılması için bu süre içinde https://online.tasocakfirin.com'e faks, e-mail veya telefon ile bildirimde bulunulması ve ürünün CAYMA HAKKI KULLANILAMAYACAK ÜRÜNLER hükümleri çerçevesinde kullanılmamış olması şarttır. Bu hakkın kullanılması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün https://online.tasocakfirin.com'a gönderildiğine ilişkin kargo teslim tutanağı örneği ile fatura aslının iadesi zorunludur. Bu belgelerin ulaşmasını takip eden 14 gün içinde ürün bedeli ALICI'ya iade edilir. Fatura aslı gönderilmez ise KDV ve varsa şair yasal yükümlülükler iade edilemez. 

İade işleminizle ilgili tasocak@tasocakfirin.com adresi üzerinden e-mail atarak bilgi verebilirsiniz.

İsteğiniz bize ulaştığında yetkililer tarafından değerlendirildikten sonra iadeniz uygun görülmesi halinde iadeniz gerçekleştiğinde size bilgi verilecektir. İade edeceğiniz ürünü eksiksiz, orijinal faturasıyla paketi hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu hasar görmemiş haliyle https://online.tasocakfirin.com’un doğru adresini içerecek şekilde geri göndermeniz gerekmektedir.

Ürün kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları bize iade ettiğiniz paketin içinde eksiksiz ve hasarsız bir şekilde bulunmalıdır.

İade/değişim talebiyle gönderdiğiniz tüm ürünlerin kargo masrafları firmamıza aittir. Ürünleri herhangi bir kargo firması ile https://online.tasocakfirin.com’un  “Mimarsinan mah. Adnan menderes 1. Kısım blv. no:251 Atakum / SAMSUN adresine  karşı ödemeli" olarak gönderebilirsiniz. Satılan ürünlerin stoku sınırlı sayıda olduğundan değişim taahhüdü verilememektedir. Değişim yapılamadığı takdirde iade süreci başlatılacaktır.

İade kargonuz https://online.tasocakfirin.com’nin iade adresine (“Mimarsinan mah. Adnan menderes 1. Kısım blv. no:251 Atakum / SAMSUN”) ulaştıktan sonra ürün bedeli 14 işgünü içerisinde, Kredi Kartınıza veya Havale/EFT yapmış iseniz hesabınıza iade edilmektedir. Taksitli olarak satın almış olduğunuz ürüne ait bedelin tamamı kredi kartınıza iade edilmekte ancak bankanıza bağlı olarak bankanız tarafından iadenin kredi kartınıza geri ödemesi taksitli olarak  yansıtılabilmektedir. İadenizin ekstrenize yansıması bankanıza bağlı değişiklik göstermektedir. İade işleminizin kredi kartı yansımasında gecikme yaşanması halinde bankanızdan detaylı bilgi almanız gerekmektedir. Bu süreç tamamen bankanıza bağlı olup https://online.tasocakfirin.com’un bankanıza müdahale etme hakkı yoktur.

https://online.tasocakfirin.com firması https://online.tasocakfirin.com internet sayfası üzerinden yapılan alışverişlerde, siparişinizi teslim aldıktan sonra 14 gün içerisindeki iade/değişim işlemleri internet depomuz üzerinden gerçekleştirilmektedir. Siparişinizi aldıktan 14 gün sonraki değişim talepleriniz için müşteri hizmetlerimizle iletişime geçebilirsiniz: E-mail: tasocak@tasocakfirin.com 

 

 

Özel Koşullar:

Siparişiniz teslim edildiğinde, kargo yetkilisi eşliğinde paketinizi açmalı ve ürünü kontrol etmelisiniz. Özellikle ezilmiş, yırtılmış, açılmış veya ıslanmış paketlerde bunu yapmanız önemlidir. Kontrol ettikten sonra herhangi bir sorunla karşılaşmanız halinde paketi teslim almayıp kargo yetkilisine bildirerek kargo şirket tarafından tarafımıza iade edilmesini sağlamanız gerekmektedir.

Orijinal ambalajı zarar görmüş, tahrip edilmiş, herhangi bir şekilde kullanımdan dolayı zarar görmüş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

ALICI ürünü teslim aldığı andaki durumu ile iade etmekle ve kullanımdan kaynaklanan ticari kaybı ödemekle yükümlüdür.

Tek kullanımlık ürünler, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Ürün ambalajı açılmamış, denenmemiş ve kullanılmamış olmalıdır.

Ürün iadesi, ancak, varsa hediyesi ve ürünün bütün standart aksesuarları, ambalajları hasarsız ve tam olarak, orijinal paketleri ile birlikte geri gönderildiğinde alınmaktadır.

Ürünü İade eden ALICI bu şartları kabul etmiş sayılır.

 

Bu sözleşme şartlarında olabilecek her türlü anlaşmazlıklarda SAMSUN mahkeme ve icra dairelerinin yetkili olacağını taraflar kabul ederler.

* Üstteki garanti ve iade şartları sadece internet üzerinden gerçekleştirilen satışlar için geçerlidir.